LAPA ATRODAS IZSTRĀDES STADIJĀ

RURIS AS130FULL

Pieejamība:  Pasūtot
Produkta artikuli:

1. 6424340488207

2. as130f2022

215.00€
IELIKT GROZĀ
Visi atribūti
Apraksts
Papildaprīkojums
Ierīces veids
MIG/LIFT TIG/MMA Inverter
Barošanas avots
230V
Frekvence
50/60Hz
Maksimālā absorbētā jauda
MIG 3.2kVA, TIG 2.8kVA, MMA 2.8kVA
Tukšgaitas spriegums
56V
Metināšanas strāvas regulēšana
MIG 50-130A, TIG 10-120A, MMA 10-120A
Darbības režīms
60%
Elektroda diametrs
1.6 mm - 3.2 mm
Metināšanas stieples diametrs
0.8-1mm
Izolācijas klase
H
Aizsardzības klase
IP21S
Funkcijas
-
Pievienotais papildaprīkojums
, 5kg, RURIS flux 081 welding wire, Welding apron, Welding gloves
neto svars
7 kg

Tā ir ērti lietojama metināšanas iekārta, kas piemērota gan hobijam, gan pusprofesionālai lietošanai. RURIS AS130FULL invertora metināšanas iekārta ar 130 ampēru strāvu ir kompakta, viegli pārnēsājama metināšanas iekārta, kas spēj nodrošināt vairākus metināšanas veidus: MIG / MAG, LIFT TIG, MMA.

  • Metināšanas veidi

MIG / MAG tipa metināšana

Ruris iepazīstina ar stiepļu metināšu bez nepieciešamības pēc papildu gāzes balona, ​​tāpēc lietotājiem nav jāiegādājas specializēti baloni stiepļu metināšanai. Tādējādi Ruris Flux vadu var izmantot MIG / MAG metināšanas procesā, neizmantojot gāzes balonu. Ruris Flux stieple nodrošina ērtu transportēšanu būvlaukumos vai pagalmos un saimniecībās, kur nepieciešams veikt augstas kvalitātes metināšanu.

Var izmantot divu veidu gāzes:

INERTA gāze - tā satur hēliju, argonu un var metināt krāsainus materiālus. 

AKTĪVĀ gāze - satur oglekļa dioksīda un citu gāzu maisījumus, kas var metināt tādus materiālus kā standarta tēraudu un augsti leģēto tēraudu.

Metināšanas iekārtai RURIS AS130FULL izmantotā stieples diametrs ir 0,8-1 mm.

LIFT TIG metināšana

Invertora metināšanas iekārta RURIS AS130FULL piedāvā klientiem iespēju veikt augstas precizitātes un kvalitātes metināšanas šuves TIG režīmā, proti, ar speciāli šim procesam paredzētiem metināšanas stieņiem.

Šis metināšanas veids tiek izmantots smalkajai metināšanai, kur vēlama visaugstākā metināšanas kvalitāte un precizitāte. Lai izmantotu metināšanas iekārtu RURIS AS130FULL, ir jāiegādājas TIG metināšanas lodlampa un speciāli stieņi.

MMA tipa metināšana

Metināšanas iekārta RURIS AS130FULL ir paredzēta MMA (Manual Material Arc) metināšanai, apkopes un remonta darbiem. Metināšanas procesā tiek izmantots kūstošais elektrods ar dažādu pārklājumu veidiem. Ruris iepazīstina ar invertora tipa MMA loka metināšanas ierīci ar lielu strāvas stiprumu, kas ir priekšrocība salīdzinājumā ar parasto transformatora metināšanu, jo ierīce ir ergonomiska, viegli transportējama un var nodrošināt elektronisku strāvas stipruma kontroli.

Metināšanas iekārta RURIS AS130FULL var strādāt ar pamata vai rutila elektrodiem ar diametru 1,6 mm - 3,2 mm. Lielāks strāvas stiprums nozīmē nepārtrauktu un ilgāku lietošanu metināšanas laikā, kā arī plašāku elektrodu klāstu. Ruris elektrodi var būt divu kategoriju - pamata un rutila. 

Ruris Rutilic (rutila) elektrodus galvenokārt izmanto mazleģētam tēraudam, kā arī metinātām šuvēm. Pēc metināšanas lodītes izveidošanās uz metināmās virsmas paliek izdedži, kas paši nonāk nost, uz virsmas nepaliek izdedžu vai šļakatu pēdas.

Ruris Basic (pamata) elektrodi tiek izmantoti galvenokārt augsti leģētiem tēraudiem, bet arī mazleģētiem tēraudiem (loksnes, caurules), pēc metināšanas lodītes izveidošanās uz metināmās virsmas paliek izdedži, kas jānoņem, sitot ar āmuru. Metināmā tērauda biezums un veids, darba ātrums, metināšanas elektroda biezums jāizvēlas atbilstoši Ruris metināšanas iekārtas piedāvātajam strāvas stiprumam, lai nodrošinātu augstu materiālu noturību pret metināšanu.

  • Daudzveidīgs izmantojums

Metināšanas iekārtu RURIS AS130FULL var izmantot mājās vai pusprofesionāli auto darbnīcās vai lauku saimniecībās.

  • Efektivitāte

Metināšanas iekārtai RURIS AS130FULL ir raksturīga efektivitāte, enerģijas taupīšana, kompakta atspere, stabils loks, augsts spriegums bez slodzes un daudzveidīgs izmantojums.

  • Iespēja izmantot dažāda veida materiālus

Metināšanas iekārta RURIS AS130FULL var metināt nerūsējošo tēraudu, leģēto tēraudu, oglekļa tēraudu un citus metāliskus materiālus.

  • Dažādi ekspluatācijas apstākļi

Metināšanas iekārtu RURIS AS130FULL var darbināt gan ārā, gan iekštelpās.

  • Viegla vadāmība

Kompakto metināšanas iekārtu RURIS AS130FULL ir viegli uzstādīt un darbināt. Tā transportēšana ir vienkārša, pateicoties rokturim un pārnēsāšanas siksniņai.