LAPA ATRODAS IZSTRĀDES STADIJĀ

RURIS AS160MMA

Pieejamība:  Pasūtot
Produkta artikuli:

1. 6424340488160

2. as160m2022

140.00€
IELIKT GROZĀ
Visi atribūti
Apraksts
Papildaprīkojums
Ierīces veids
MMA Inverter
Barošanas avots
230V
Frekvence
50/60Hz
Maksimālā absorbētā jauda
5.3 kVA
Tukšgaitas spriegums
60V
Metināšanas strāvas regulēšana
20-160A
Darbības režīms
60%
Elektroda diametrs
2.5 mm - 4 mm
Metināšanas stieples diametrs
-
Izolācijas klase
H
Aizsardzības klase
IP21S
Funkcijas
Afiu0219aj digital, Arc Force, Hot Start, Anti-stick
Pievienotais papildaprīkojums
, Welding Gloves
neto svars
5.1 kg

Metināšanas iekārta RURIS AS160MMA ar metināšanas strāvu līdz 160 ampēriem ir vismodernākā invertora ierīce, kas izceļas ar jaunāko tehnoloģiju iestrādni. Tā ir viegla, kompakta un vienkārši lietojama. Ierīce darbojas ar augstu efektivitāti un veiktspēju, tai ir viegla loka aizdedze, lieliska metināšanas lodītes veidošanās, mazs tilpums un vienkārša darbība.

  • MMA metināšanas tehnika

Metināšanas iekārta RURIS AS160MMA ir paredzēta MMA (Manual Material Arc) metināšanai, apkopes un remonta darbiem. Metināšanas procesā tiek izmantots kūstošais elektrods ar dažādu pārklājumu veidiem. Ruris iepazīstina ar invertora tipa MMA loka metināšanas ierīci ar lielu strāvas stiprumu, kas ir priekšrocība salīdzinājumā ar parasto transformatora metināšanu, jo ierīce ir ergonomiska, viegli transportējama un var nodrošināt elektronisku strāvas stipruma kontroli.

Metināšanas iekārta RURIS AS160MMA var strādāt ar pamata vai rutila elektrodiem ar diametru no 2,5 mm - 4 mm. Lielāks strāvas stiprums nozīmē nepārtrauktu un ilgāku lietošanu metināšanas laikā, kā arī plašāku elektrodu klāstu. Ruris elektrodi var būt divu kategoriju - pamata un rutila. 

Ruris Rutilic (rutila) elektrodus galvenokārt izmanto mazleģētam tēraudam, kā arī metinātām šuvēm. Pēc metināšanas lodītes izveidošanās uz metināmās virsmas paliek izdedži, kas paši nonāk nost, uz virsmas nepaliek izdedžu vai šļakatu pēdas.

Ruris Basic (pamata) elektrodi tiek izmantoti galvenokārt augsti leģētiem tēraudiem, bet arī mazleģētiem tēraudiem (loksnes, caurules), pēc metināšanas lodītes izveidošanās uz metināmās virsmas paliek izdedži, kas jānoņem, sitot ar āmuru. 

Metināmā tērauda biezums un veids, darba ātrums, metināšanas elektroda biezums jāizvēlas atbilstoši Ruris metināšanas iekārtas piedāvātajam strāvas stiprumam, lai nodrošinātu augstu materiālu noturību pret metināšanu.

  • Inovatīvas funkcijas
  • Ērti lietojams digitālais displejs, kas parāda izvēlētās funkcijas un darba parametrus.
  • Hot Start  jeb karstā palaišana: ierīce rada izejas sprieguma palielinājumu, kas atvieglo elektriskā loka aizdegšanos.
  • Anti Stick: samazina metināšanas strāvu, ja elektrodā ir īssavienojums. Novērš elektroda pielipšanu materiālam.
  • Arc Force jeb loka spēks: metināšanas iespēja ar īsu loku. Piemērots sarežģītām pozīcijām / elektrodiem.
  • Daudzveidīgs izmantojums

Metināšanas iekārtu RURIS AS160MMA var izmantot mājās vai pusprofesionāli auto darbnīcās vai lauku saimniecībās.

  • Viegla vadāmība

Kompaktā un tikai 5,1 kg vieglā metināšanas iekārta RURIS AS160MMA ir viegli uzstādāma un lietojama. Tās transportēšana ir vienkārša, pateicoties rokturim un pārnēsāšanas siksnai. To ir arī viegli uzglabāt un uzturēt.

  • Izturība

Iekārta ir maza izmēra, taču izturīga un uzticama.

  • Dažādi ekspluatācijas apstākļi

Metināšanas iekārtu RURIS AS160MMA var darbināt gan ārā, gan iekštelpās.