LAPA ATRODAS IZSTRĀDES STADIJĀ

RURIS AS200FULL

Pieejamība:  Pasūtot
Produkta artikuli:

1. 6424340488214

2. as200f2022

435.00€
IELIKT GROZĀ
Visi atribūti
Apraksts
Papildaprīkojums
Ierīces veids
MIG/LIFT TIG/MMA Inverter
Barošanas avots
230V
Frekvence
50/60Hz
Maksimālā absorbētā jauda
MIG 6.1kVA, TIG 3.6kVA, MMA 5.8kVA
Tukšgaitas spriegums
56V
Metināšanas strāvas regulēšana
MIG 50-200A, TIG 10-170A, MMA 10-170A
Darbības režīms
60%
Elektroda diametrs
2.5 mm - 4 mm
Metināšanas stieples diametrs
0.8-1mm
Izolācijas klase
H
Aizsardzības klase
IP21S
Funkcijas
-
Pievienotais papildaprīkojums
Welding mask, Professional welding mask, MIG torch, Wire hammer / brush, Table pliers, Electrode pliers, Rutile electrodes 3.2mm 2.5kg (2 boxes), Welding wire RURIS flux 081, Welding apron, Welding gloves, Magnetic square
neto svars
15.8 kg

Tā ir ērti lietojama metināšanas iekārta, kas piemērota gan hobijam, gan pusprofesionālai un profesionālai lietošanai. Invertora metināšanas iekārta RURIS AS200FULL ar 200 ampēru strāvu ir kompakta un pārnēsājama metināšanas iekārta, kas spēj nodrošināt vairākus metināšanas veidus: MIG/MAG, LIFT TIG, MMA.

  • Vairākas metināšanas metodes

MIG / MAG (metāla inertās gāzes/ metāla aktīvās gāzes) tipa metināšana

Ruris iepazīstina ar stiepļu metināšu bez nepieciešamības pēc papildu gāzes balona, ​​tāpēc lietotājiem nav jāiegādājas specializēti baloni stiepļu metināšanai. Tādējādi Ruris Flux vadu var izmantot MIG / MAG metināšanas procesā, neizmantojot gāzes balonu. Ruris Flux stieple nodrošina ērtu transportēšanu būvlaukumos vai pagalmos un saimniecībās, kur nepieciešams veikt augstas kvalitātes metināšanu. Var izmantot divu veidu aizsarggāzes:

INERTA gāze, kas satur hēliju, argonu un var metināt krāsainus materiālus. Šuve ir MIG tipa.

AKTĪVĀ gāze, kas satur oglekļa dioksīda un citu gāzu maisījumus, kas var metināt tādus materiālus kā standarta tērauds un augsti leģētie tēraudi. Šuve ir MAG tipa.

Metināšanas iekārtai RURIS AS200FULL izmantotā stieples diametrs ir 0,8-1 mm.

LIFT TIG (ar nekūstošā volframa elektrodiem) metināšana

Invertora metināšanas iekārta RURIS AS200FULL piedāvā klientiem iespēju veikt augstas precizitātes un kvalitātes metināšanu TIG režīmā, proti, ar speciāli šim procesam paredzētiem metināšanas stieņiem. Šis metināšanas veids tiek izmantots smalkajai metināšanai, kur vēlama visaugstākā metināšanas kvalitāte un precizitāte, un Ruris iekārtas veiksmīgi piedāvā šo iespēju. Lai izmantotu metināšanas iekārtu RURIS AS200FULL, ir jāiegādājas TIG lodlampa un speciāli stieņi.

MMA(manuāla loka metināšna) tipa metināšana

Metināšanas iekārta RURIS AS180MMA ir paredzēta MMA (Manual Material Arc) metināšanai, apkopes un remonta darbiem. Metināšanas procesā tiek izmantots kūstošais elektrods ar dažādu pārklājumu veidiem. Ruris iepazīstina ar invertora tipa MMA loka metināšanas ierīci ar lielu strāvas stiprumu, kas ir priekšrocība salīdzinājumā ar parasto transformatora metināšanu, jo ierīce ir ergonomiska, viegli transportējama un var nodrošināt elektronisku strāvas stipruma kontroli.

Metināšanas iekārta RURIS AS220MMA var strādāt ar pamata vai rutila elektrodiem, kuru diametrs ir no 2,5 mm līdz 4 mm. Lielāks strāvas stiprums nozīmē nepārtrauktu un ilgāku lietošanu metināšanas laikā, kā arī plašāku elektrodu klāstu. Ruris elektrodi var būt divu kategoriju - pamata un rutila. 

Ruris Rutilic (rutila) elektrodus galvenokārt izmanto mazleģētam tēraudam, kā arī metinātām šuvēm. Pēc metināšanas lodītes izveidošanās uz metināmās virsmas paliek izdedži, kas paši nonāk nost, uz virsmas nepaliek izdedžu vai šļakatu pēdas.

Ruris Basic (pamata) elektrodi tiek izmantoti galvenokārt augsti leģētiem tēraudiem, bet arī mazleģētiem tēraudiem (loksnes, caurules), pēc metināšanas lodītes izveidošanās uz metināmās virsmas paliek izdedži, kas jānoņem, sitot ar āmuru. 

Metināmā tērauda biezums un veids, darba ātrums, metināšanas elektroda biezums jāizvēlas atbilstoši Ruris metināšanas iekārtas piedāvātajam strāvas stiprumam, lai nodrošinātu augstu materiālu noturību pret metināšanu.

  • Daudzveidīgs izmantojums

Metināšanas iekārtu AS200FULL var izmantot mājās vai profesionāli auto darbnīcās vai lauku saimniecībās.

  • Efektivitāte

Metināšanas iekārtai AS200FULL ir raksturīga efektivitāte, enerģijas taupīšana, kompakts loks, stabils, augsts spriegums bez slodzes, laba spēka kompensācijas jauda un daudzkārtēja izmantošana.

  • Iespēja izmantot dažāda veida materiālus

Metināšanas iekārta RURIS AS200FULL var metināt nerūsējošo tēraudu, leģēto tēraudu, oglekļa tēraudu un citus metāliskus materiālus.

  • Dažādi ekspluatācijas apstākļi

Metināšanas iekārtu RURIS AS200FULL var darbināt gan ārā,gan iekštelpās.

  • Viegla vadāmība

Kompakto AS200FULL metināšanas iekārtu ir viegli uzstādīt un darbināt. Transportēšana ir vienkārša, pateicoties rokturim un pārnēsāšanas siksniņai.