LAPA ATRODAS IZSTRĀDES STADIJĀ

Everest 603

Pieejamība:  check_circle
Produkta artikuli:

1. 6424340189562

2. 2014603

1650.00€
IELIKT GROZĀ
Visi atribūti
Apraksts
Video
Modelis
Everest 603
Dzinējs
Loncin Winter Engine
Dzinēja tips
4 stroke
Dzinēja jauda
9 HP
Darba tilpums
270 cc
Dzinēja eļļas tilpums
0.95l
Transmisija
Differential, friction plate clutch
Aizdedzes sistēma
Electronic
Aizdedze
Electric push key
Apsildāmi rokturi
Standard
Priekšējais lukturis
LED
Degviela
Unleaded fuel
Degvielas bākas tilpums
4l
Vid. degvielas patēriņš
2.3l/h
Pārnesumu pārslēgšana
6 forward + 2 reverse
Izmešanas attālums
15m
Izmešanas lūkas kontrole
Control panel
Darba platums
76 cm
Darba dziļums
51 cm
Izmešanas lūkas leņķis
190u00b0
Izlādes lūkas leņķis
Max. 70u00b0
Riteņu diametrs
40 cm
Svars
115 kg
Garantija
24 months

Strādājot ar Ruris Everest 603 sniega pūtēju, nav nekādu ierobežojumu vai vietu, kuras nevar tīrīt. Darba komfortu un prieku sniedz apsildāmie rokturi. Jaudīgs dzinējs un pārnesumkārba uzsver Ruris augsto veiktspēju. Piedziņas riteņi veidoti tā, lai lietotājs varētu sasniegt arī nelīdzenas vietas. Riteņa 40 cm diametrs ļauj viegli un droši uzbraukt uz visiem šķēršļiem. Augstais klīrenss, ko nodrošina riteņi, aizsargā šasiju un dzinēju pret sadursmi ar cietiem priekšmetiem vai akmeņiem. Dzinēja iedarbināšana tiek veikta automātiski - nospiediet taustiņu, un sniega tīrīšanas līdzeklis ir ieslēgts un gatavs darbam. Dzinējs ir aprīkots ar Winter Engine funkciju, kas aizsargā pret salu, un tādējādi to var iedarbināt jebkuros apstākļos. Lietotāju ērtībām Himalaya sniega pūtējs ir aprīkots ar priekšējo LED gaismas lukturi. Kustības ātrumu var mainīt atkarībā no sniega segas biezuma, pārvietošanai var izvēlēties vienu no 6+2 pārnesumiem, tādējādi lietošanas laiks un degvielas patēriņš samazinās par vairāk nekā 25%.

Pateicoties Z veida lāpstiņai, sniega pūtējs RURIS Himalaya 602 var sasmalcināt un sagriezt sasalušu sniegu kārtu. Izmešanas ātrumu nodrošina B4 Turbīna ar lāpstiņām, kas vērstas uz aizmuguri. Turbīna spēcīgi izlādē sniega materiālu tālumā. Sniega izmešanas vadību lietotājs veic no vadības paneļa, darbinot divas vadības sviras: 

  1. svira leņķa iestatīšanai līdz 70 grādiem. 
  2. svira virziena iestatīšanai.

Ruris Everest 603 sniega pūtējs ir paredzēts profesionāļiem, lai attīrītu gājēju zonas neatkarīgi no sniega segas un tās cietības.